לסניפינו בירושלים, דרוש/ה משווק/ת ביטוח חיים.

במסגרת התפקיד, יעמוד לרשות המועמד/ת צוות מתאמי פגישות, אשר יתאמו פגישות ייעודיות למטרה זאת. התנאים כוללים: שכר + בונוסים גבוהים + רכב + טלפון סלולרי ומחשב נייד.

דרישות התפקיד:

 • רישיון סוכן מורשה - חובה
 • רישיון נהיגה - חובה
 • הבנה והכרת מוצרי הביטוח הפנסיוני
 • יתרון לבעלי/ות ידע בתחום הפרט (בריאות/סיעוד/פיננסים)
 • ייצוגיות, יכולת ניהול מו"מ, יכולת עבודה בסביבה ממוחשבת, יכולת מכירה גבוהה ועמידה ביעדי מכירות

קורות חיים יש לשלוח לכתובת המייל: hr@misgav.co.il יש לציין בשורת הנושא את שם המשרה

המשרות פונות לנשים וגברים כאחד

Read More

לסניפינו בירושלים, דרוש/ה משווק/ת ביטוח חיים.

במסגרת התפקיד, יעמוד לרשות המועמד/ת צוות מתאמי פגישות, אשר יתאמו פגישות ייעודיות למטרה זאת. התנאים כוללים: שכר+ בונוסים גבוהים + רכב + טלפון סלולרי ומחשב נייד.

דרישות:

 • רישיון סוכן מורשה - חובה
 • רישיון נהיגה - חובה
 • הבנה והכרת מוצרי הביטוח הפנסיוני
 • יתרון לבעלי/ות ידע בתחום הפרט (בריאות/סיעוד/פיננסים)
 • ייצוגיות, יכולת ניהול מו"מ, יכולת עבודה בסביבה ממוחשבת, יכולת מכירה גבוהה ועמידה ביעדי מכירות

קורות חיים יש לשלוח לכתובת המייל:  hr@misgav.co.il יש לציין בשורת הנושא את שם המשרה

המשרות פונות לנשים וגברים כאחד

Read More

גל השריפות האחרון בישראל, ולפניו רעידות האדמה הקשות באיטליה, הותירו אלפים ללא קורת גג או עם פגיעה קשה ברכוש. מקרים אלו מבהירים את חשיבות רכישת ביטוח דירה מותאם לצרכי הלקוח.

גם בפוליסת ביטוח דירה יש את הכיסויים והנספחים שיש לבחון במעמד הרכישה. לצערנו, לא אחת, מבוטחים בפוליסה תקנית לביטוח דירה מגלים ברגע האמת שהכיסוי אינו מספק וכי הביטוח עליו שילמו לאורך השנים אינו מגן עליהם ועל רכושם.

כיסויים והרחבות

ביטוח מבנה נועד להגן מפני פגיעות קשות בנכס, שנגרמו כתוצאה משריפה או פריצה, והוא גם מכסה נזקים לתשתיות הבית השונות, כגון צנרת המים.

גל השריפות האחרון העלה שתי סוגיות חשובות בביטוח מבנה: ביטוח סכום נוסף למבנה (ערך קרקע), וביטוח נזקי טרור.

כיסוי ערך כינון מטרתו לאפשר לבעל דירה בבניין משותף, שנפגעה ללא יכולת שיקום, לרכוש דירה דומה במקום אחר, ללא תלות בשאר דיירי הבניין. שכן, סכום ביטוח המבנה הרגיל בפוליסה הינו עלות הבנייה של הדירה (ללא הקרקע), סכום אשר אינו מביא בחשבון את ערך השוק של הדירה.

יתרה מזו, יתכן שלא לכל דיירי הבניין יש ביטוח דירה, ואין להם אמצעים לבניית דירתם מחדש, אז עשוי למצוא את עצמו המבוטח רק עם סכום עלות הבנייה שרכש בפוליסה, כלומר ללא קורת גג.

בפוליסה תקנית לבית משותף יש לשקול שני כיסויים: כנגד נזקי רעידת אדמה בלבד, או כיסוי כנגד כל נזק הכלול ברשימת הסיכונים בפוליסה (לדוגמא: שריפה).

כיסוי נזקי טרור מעניק כיסוי מלא לרכוש שנפגע. במדינת ישראל מס רכוש וקרן פיצויים מעניקים פיצוי במקרה של נזק לרכוש כתוצאה מאירוע טרור. אולם, הפיצוי אינו נותן מענה מלא. מס רכוש משלם נזקי רכוש לפי ערך ריאלי ולא לפי ערך כחדש. ערך ריאלי ברוב המקרים אינו מאפשר למבוטח פיצוי מספק לקניית רכוש חדש במקרים בהם אין אפשרות לשקם את הנזק. בנוסף, מס רכוש משלם רק על נזק ישיר שנגרם כתוצאה מהשריפה.

כיסוי כנגד נזקי טרור אינו מחייב רכישה במלוא סכום הביטוח, אלא עד לגבול אחריות נמוך מאשר הערך הכללי שקיים בנכס, זאת מכיוון שחברות הביטוח מניחות שלא כל הרכוש ייגנב או יינזק.

 

לבחינת הכיסויים בביטוח דירה שברשותך לחצ/י כאן או התקשר/י 8242*

Read More

הפנסיה הממוצעת בישראל עומדת על 5,000 שקלים בלבד. גם אם אנו מקווים שמצבנו יהיה טוב מזה, עלינו לקחת בחשבון את "שיעור התחלופה" - מדד המשקף את היחס שבין ההכנסה בתקופת העבודה לקצבה שנקבל בפרישה. המדד מלמד כי מרבית החוסכים יקבלו קצבה בשיעור של כ-40% משכרם בפרישה.

נוסיף לכך את העובדה שהפנסיה הממוצעת של אישה נמוכה מזו של גבר ב-30% בממוצע, וכי תוחלת החיים של הישראלים עלתה בעשור האחרון בשלוש שנים בממוצע, ועומדת על 83.5 שנה לנשים, ו-79.7 שנה לגברים. ומכל אלה אנו יכולים להבין שעלינו להיות מחושבים ביותר בניהול החסכונות הפנסיוניים שלנו, וכי כבר בשלב מוקדם עלינו לבחון את הכיסויים שברשותנו.

החיסכון הפנסיוני הנפוץ בישראל מתבצע באחת משתי החלופות - קרן פנסיה או ביטוח מנהלים. כשאנו חוסכים באמצעותם, אנו מעבירים הפקדה חודשית של כסף הנחלקת לשלושה מרכיבים:

 • מרבית הכסף יופקד לחסכון.
 • כיסוי למקרה נכות.
 • כיסוי למקרה פטירה.

קרנות פנסיה

בקרן הפנסיה הרכיב הביטוחי למקרה פטירה מכונה "פנסיית שארים". במקרה כזה חלילה, תקבל משפחתו של החוסך קצבה חודשית בהתאם לשכרו המבוטח. אלמנת החוסך תקבל קצבה בגובה 60% למשך כל חייה, וילדיו יקבלו 40% נוספים עד הגעתם לגיל 21.

במועד ההצטרפות, אם המבוטח הינו רווק, עליו לסמן זאת בטופס ההצטרפות וכי הוא מוותר על הכיסוי לפנסיית השארים, שכן פנסיה זו תשולם לבן / בת זוג ולילדים בלבד (בניגוד למקובל בביטוח מנהלים). הוויתור ישתנה אוטומטית כעבור שנתיים, וכך, מידי שנתיים, במידה והחוסך עדיין רווק, עליו לעדכן את קרן הפנסיה. עם חתונת החוסך, מומלץ לדווח לקרן הפנסיה על השינוי, ע"מ שהקרן תכסה את המוטבים.

ביטוחי מנהלים

על אף שמו מלא החשיבות, כל עובד במדינת ישראל, שכיר או עצמאי, יכול לחסוך לגמלאות באמצעות ביטוח מנהלים. המבוטח יכול לבחור כל מוטב שיחפוץ לבטח במקרה פטירה חלילה. לחוסכים נשואים עם ילדים מומלץ לרכוש ביטוח בהתאם לגובה השכר. היתרון הוא קבלת התשלום באופן חד פעמי פטור ממס (בעוד קרן הפנסיה משלמת תשלום חודשי וממסה את פנסיית האלמנ/ה).

בקרן הפנסיה קיים כיסוי מובנה למקרה נכות המקנה 75% משכרו המבוטח של החוסך, במקרה שכזה חלילה. את אותו הכיסוי ניתן לרכוש גם בביטוח המנהלים, אך הוא איננו חובה. מומלץ לכל חוסך להיות מכוסה גם למקרה נכות. גם המחוקק רואה בכך חשיבות, ובהתאם לתיקון 16 כל מעסיק מחויב לנתב 6.5% (החל מחודש 01/2017) לרכישת כיסוי למקרה אובדן כושר עבודה.

האם אני מכוסה כראוי? מהן האפשרויות להגדלת החיסכון הפנסיוני שלי?

אנו מזמינים אותך להיפגש עם מומחה משגב בתחום הפנסיה, על מנת לוודא שהכיסויים ראויים ומספיקים לכל צרה שלא תבוא.

 

פגישה שנתית ללקוחות משגב הינה ללא עלות, ויכולה לחסוך לך ולמשפחתך כסף רב.

לפרטים נוספים לחצ/י כאן או חייג/י 8242*

Read More

קופת הגמל היא מוצר חסכון בעל היסטוריה ארוכת שנים. בעבר יכולנו לפתוח קופת גמל לתקופה של 15 שנה בבנק, וזה היה החיסכון הנפוץ לילדים. בשנת 2005, בעקבות רפורמת בכר, קופות הגמל הוצאו מידי הבנקים והחלו להיות מנוהלות על ידי חברות ביטוח ובתי השקעות.

בשנת 2008 שינה שוב משרד האוצר את תקנות הגמל, מה שגרם לאובדן היתרונות של השקעה וחסכון בקופת גמל. מרבית הכספים בישראל נותבו לקרנות הפנסיה וביטוחי המנהלים, במקרים אחרים הישראלים פשוט קנו דירות להשקעה.

לאחרונה חזרה למדף קופת הגמל בגלגולה החדש – קופת גמל להשקעה. מטרתה של קופת הגמל להשקעה היא לאפשר לציבור החוסכים לחסוך באפיק השקעה חדש ותחרותי.

יתרונותיה של הקופה החדשה:

 • יתרון במס -  אם נמשוך את הכסף בגיל פרישה, לא נשלם מס כלל. אם נחליט למשוך את הכסף בכל תקופה אחרת (הכספים ניתנים למשיכה בכל רגע) נשלם מס רווחי הון של 25% כמקובל במכשירי חסכון אחרים – פוליסות חסכון, קרנות נאמנות ועוד.
 • ניתן להפקיד עד 70,000 ₪ בכל שנה, לכל בעל ת.ז.
 • ניתן להפקיד מידי חודש, או בהפקדה חד פעמית.
 • דמי הניהול של קופת הגמל להשקעה תחרותיים מאוד, ונמוכים יחסית לחלופות הקיימות –פוליסות חסכון, קרנות נאמנות ועוד.
 • ניתן לעבור בין הקופות השונות, וניתן לשנות מסלולי השקעה בכל עת.

יתרונותיה הרבים של קופת הגמל להשקעה, הובילו לכך שהמדינה בחרה לפתוח את תכנית חסכון לכל ילד בקופה זו. החל מחודש 01/2017 יתחיל המוסד לביטוח לאומי להפקיד 50 שקלים לכל ילד בקופת גמל להשקעה. באפשרות ההורים להפקיד 50 שקלים נוספים שינותבו מתוך

קצבת הילדים החודשית. קופת הגמל לילד אותה יפתח המוסד לביטוח לאומי, תפתח למשיכה רק בגיל 18.

מעוניינ/ת לשמוע עוד כיצד לחסוך נכון? עדיין חוסכ/ת בבנק ומקבל/ת ריבית אפסית?

אנו מזמינים אותך להיפגש עם מומחי הפיננסים של משגב, כי מגיע לך יותר.

לפרטים נוספים חייג/י 8242* או צור/י קשר כאן

Read More

משגב סוכנות ביטוח

רוצה להישאר מעודכן? לחץ כאן להרשמה לניוזלטר שלנו

יצירת קשר


כל הזכויות שמורות למשגב סוכנות לביטוח הסדרים פנסיונים וחסכון בע"מ

עוצב ע"י BY Group

הידעת ?

בכל תביעה מכל סוג שהיא קיימת חשיבות רבה לדיווח מיידי על התביעה וזאת גם אם אין עדיין בידי התובע את כל המידע ו/או החומר שנדרש לצורך הגשת תביעה. על כל אובדן של רכוש, תכשיטים או דברי ערך יש לפנות למשטרה (ולא רק במקרה גניבה) ולדווח בסמוך לגילוי האובדן