אזרחים רבים בישראל סבורים כי במסגרת ביטוח הבריאות של קופות החולים הם מכוסים בביטוח בריאות וסיעוד. ואכן קיים אומנם סל שירותי בריאות בסיסי לכל אזרח במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי אך לצערנו הסל אינו מעניק הגנה מלאה במקרים של טיפולים וניתוחים מורכבים ותרופות יקרות. גם אם קיים כיסוי בסל הבריאות לטיפול שאנחנו נדרשים לו לרוב נאלץ להמתין זמן רב לקבלת תור ואנחנו יודעים שבנושאי בריאות הזמן עלול לשחק לרעתנו. בנוסף לא תמיד נוכל (אם בכלל) לבחור את הרופא שאחראי על טיפול במשאב היקר ביותר לנו- הגוף שלנו.
בביטוח סיעודי הכיסוי שמעניקות קופות החולים הוא נמוך לעומת העלויות הכרוכות בטיפול בחולה סיעודי
והסכומים מצטברים לאלפי שקלים בחודש.
כאן אולי המקום לציין שחולה סיעודי הוא לא בהכרח אדם מבוגר ייתכן גם שפצוע תאונת דרכים יהפוך לסיעודי בגיל צעיר
ועלות הטיפול תימשך שנים רבות.

חשוב לדעת

  • רכישת ביטוח בריאות כוללת מילוי שאלון רפואי לכן חשוב לרכוש את הביטוח בגיל צעיר שכן אז הסבירות להתקבל לביטוח גבוהה יותר אל תחכו לגיל מבוגר שבו תזדקקו לביטוח אך לא תוכלו לרכוש אותו
  • בשוק קיימים אינספור מוצרי בריאות וסיעוד ולצרכן הפשוט אין שום יכולת להבין את ההבדל בין הפוליסות והכיסויים השונים והדבר עלול להוביל לרכישה של מוצרים כפולים או חלילה לרכישת מוצרים שאינם מכילים כיסויים חשובים.

אנו במשגב מציעים מגוון מוצרי בריאות לרבות כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות, כיסוי להשתלות כיסוי לטכנולוגיות מתקדמות ברפואה, ייעוצים ושירותים אמבולטוריים בהתאמה אישית בהתאם לצרכי המבוטח ולתקציבו כולל אפשרות לרכישת כיסוי משפחתי באופן מוזל.

לקבלת פרטים נוספים בנושא ביטוח בריאתו וסיעוד התקשרו אלינו 8242*

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

משגב סוכנות ביטוח

רוצה להישאר מעודכן? לחץ כאן להרשמה לניוזלטר שלנו

יצירת קשר


כל הזכויות שמורות למשגב סוכנות לביטוח הסדרים פנסיונים וחסכון בע"מ

עוצב ע"י BY Group

הידעת ?

בכל תביעה מכל סוג שהיא קיימת חשיבות רבה לדיווח מיידי על התביעה וזאת גם אם אין עדיין בידי התובע את כל המידע ו/או החומר שנדרש לצורך הגשת תביעה. על כל אובדן של רכוש, תכשיטים או דברי ערך יש לפנות למשטרה (ולא רק במקרה גניבה) ולדווח בסמוך לגילוי האובדן