הדירה שבבעלותנו היא כנראה הרכוש היקר ביותר שנצבור במהלך חיינו ולכן חשוב שנגן עליה באמצעות ביטוח מתאים שיכסה מפני נזקים העלולים להיגרם למבנה ולרכוש.

ביטוח דירה הוא שם כללי למס' סוגי ביטוחים

ביטוח מבנה – ביטוח שהבנק מחייב את לוקחי הלוואת המשכנתא לערוך על מנת שאם ייגרם נזק למבנה של הדירה הבנק כמי שהדירה משעובדת לו יהיה מכוסה.
עלות הביטוח נגזרת מסכום הלוואת המשכנתא והיא כוללת כיסוי מפני נזקים כמו שריפה, נזקי טבע, הצפה כולל נזקים שיגרמו לדירות השכנים.

ביטוח תכולה- ביטוח לרכוש הנמצא בתוך הדירה בעקבות הצפה, גניבה, שריפה ועוד כולל כיסוי כלפי צד ג'

ביטוח כל הסיכונים – ביטוח הנרכש בנפרד וכולל בד"כ כיסוי עבור מוצרים יקרי ערך כדוגמת תכשיטים

ביטוח משכנתא- הכוונה לביטוח חיים למשכנתא זהו ביטוח נוסף שהבנק מחייב לרכוש בעת קבלת הלוואת המשכנתא ולכן לרוב נרכש ביטוח המשכנתא בצמוד לביטוח מבנה.
הבנק מחייב לרכוש ביטוח משכנתא על מנת להבטיח לעצמו את מלוא התשלום עבור הלוואת המשכנתא שנתן כך שבמקרה של פטירה של אחד מבני הזוג או שניהם חברת הביטוח תשא ביתרת תשלום המשכנתא כלפי הבנק בשל המשמעות העצומה של ביטוח משכנתא והיותו ביטוח למס' רב של שנים (בהתאם לתקופת הלוואת המשכנתא) אנו ממליצים לפנות למשגב לקבלת הצעה מתאימה לביטוח המשכנתא ולא לרכוש את הפוליסה באופן אוטומטי באמצעות הבנק בעלות גבוהה יותר

לקבלת פרטים נוספים בנושא ביטוח דירה ומשכנתא התקשרו אלינו 8242*

Comments are closed.

משגב סוכנות ביטוח

רוצה להישאר מעודכן? לחץ כאן להרשמה לניוזלטר שלנו

יצירת קשר


כל הזכויות שמורות למשגב סוכנות לביטוח הסדרים פנסיונים וחסכון בע"מ

עוצב ע"י BY Group

הידעת ?

בכל תביעה מכל סוג שהיא קיימת חשיבות רבה לדיווח מיידי על התביעה וזאת גם אם אין עדיין בידי התובע את כל המידע ו/או החומר שנדרש לצורך הגשת תביעה. על כל אובדן של רכוש, תכשיטים או דברי ערך יש לפנות למשטרה (ולא רק במקרה גניבה) ולדווח בסמוך לגילוי האובדן