למשגב ניסיון עשיר ורב שנים בביטוח לקוחות גדולים בתחום האלמנטארי ובהתאמת ביטוחים לעסקים לרבות צרכים מיוחדים.
אנו מבטחים בהצלחה מזה עשרות שנים חברות מהגדולות במשק.
עם השנים הפכנו שותפים להצלחה של העסקים שלנו " ראינו כיצד הם צומחים, גדלים ומשרתים בהצלחה את לקוחותיהם.
למחלקת התביעות של משגב ניסיון עתיר שנים בניהול תביעות מורכבות לשביעות רצון הלקוחות.

ביטוח בית עסק

העצמאים מבינינו יודעים שהעסק הוא הרבה מעבר למקום עבודה- העסק הוא מקור פרנסה וכל פגיעה בו היא פגיעה ישירה במשפחתך ובמקור פרנסתם של העובדים שלך פגיעה בעסק עלולה לסכן את הלקוחות שלך, לפגוע במוניטין שלך ובכושר התחרות שלך ולהסב לך הפסד כספי לכן חשוב לוודא שביטוח העסק יספק הגנה מלאה למצבים בלתי צפויים שעלולים להזיק לו במשגב אנו מציעים ביטוח לבית העסק מותאם אישית לאחר תהליך תשאול מול הבעלים של העסק על מנת להבין את מהות העסק ותוך התאמה לצרכי המבוטח לפי אופי עיסוקו בין הכיסויים המוצעים :ביטוח מבנה ותכולה, ביטוח לכיסוי נזקי פריצה ושריפה ועוד….
מחלקת התביעות של משגב מלווה את בית העסק במקרה של תביעה ודואגת לקצר את תהליך התביעה ולמיצוי זכויותיו מול חברות הביטוח.

ביטוחים עסקיים ייעודיים

אנו במשגב מציעים מגוון ביטוחי רכוש וחבויות לעסקים גדולים כגון ביטוח רכוש ואובדן רווחים, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח צד ג', חבות מעבידים (במקרה של פגיעה פיזית שנגרמה לעובד כתוצאה מתאונת עבודה, רשלנות, מחלה שמקורה בעבודה), ביטוח אחריות מקצועית, חבות מוצר ועוד.
בשלב ראשון תיערך פגישה עם הלקוח המיועד על מנת להבין באופן מעמיק יותר את העסק: מהי מהות הפעילות שלו והיקפה, הסיכונים בעסק, תהליכי היצור, החומרים פריסת העסק – ישראל/חו"ל מהו היקף כוח האדם ועוד וזאת במטרה לבנות כיסוי ביטוחי בהתאם לצרכיו המיוחדים של העסק– רכוש, חבויות, וכיסויים מיוחדים נוספים בהתאם לנדרש לאחר התייעצות עם הגורמים הרלבנטיים בעסק ומיפוי הסיכונים המחייבים כיסוי ביטוחי.
גם לאחר הנפקת הפוליסה כל שינוי במהות העסק, גידול מואץ במצבת הלקוחות או כוח האדם וכו' מחייב עדכון על מנת להתאים את הפוליסה למצבו החדש של העסק

סיכונים מיוחדים

הצוות המקצועי של משגב יתאים את ביטוח העסק לסיכונים מיוחדים איתם מתמודד העסק כדוגמת ביטוחי דירקטורים ונושאי משרה,
פוליסות משולבות לביטוח אחריות מקצועית ומוצר לחברות הייטק, ניסויים קליניים ועוד.

ביטוח סייבר

מתקפות סייבר על עסקים הופכות בשנים האחרונות לשכיחות ותכופות יותר וטומנות בחובן סכנות לעסק כגון: שיבוש מערכות חשמל, סחיטה, חשיפה לסודות מסחריים ועוד.
דווקא העסקים הבינוניים והקטנים פחות דואגים לעצמם בכל הנוגע לביטוח מפני מתקפות סייבר בבחינת "לי זה לא יקרה" למרות שבעולם רוב הפריצות נעשות לעסקים בסדר גודל כזה.
האפשרות להתמודדות עם סיכוני סייבר היא באמצעות פוליסת סייבר מותאמת אישית לצרכי העסק
שתוכל להעניק כיסוי לצד ג', ליווי מומחה בעת משבר ואפשרויות לכיסויים בגין אובדן הכנסות.

 

לקבלת פרטים נוספים לגבי ביטוח עסק חייגו אלינו 8242*

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

משגב סוכנות ביטוח

רוצה להישאר מעודכן? לחץ כאן להרשמה לניוזלטר שלנו

יצירת קשר


כל הזכויות שמורות למשגב סוכנות לביטוח הסדרים פנסיונים וחסכון בע"מ

עוצב ע"י BY Group

הידעת ?

בכל תביעה מכל סוג שהיא קיימת חשיבות רבה לדיווח מיידי על התביעה וזאת גם אם אין עדיין בידי התובע את כל המידע ו/או החומר שנדרש לצורך הגשת תביעה. על כל אובדן של רכוש, תכשיטים או דברי ערך יש לפנות למשטרה (ולא רק במקרה גניבה) ולדווח בסמוך לגילוי האובדן