סוכן ביטוח

כל אדם בישראל מבוטח באמצעות פוליסות שונות, וכאשר מדובר במשפחה בעלת מספר נפשות כמות הביטוחים גדולה למדי. על כן, סוכני הביטוח מהווים משענת תומכת לתכנון בטחון המשפחה וצרכיה מתוך ראייה ארוכת טווח. בנוסף לכך, הסוכנים מעניקים בסיס חיוני לעסקים וחברות מכלל מגזרי המשק. בנסיבות אלו, ישנה חשיבות גדולה לבחירת סוכנות המעניקה שירות מקיף בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לאור יותר מ- 60 שנות פעילות מביאה בפניכם משגב מספר עקרונות בסיסיים לבחירת סוכן ביטוח המסוגל לתת מענה הולם ואיכותי לצרכיכם.

בחרו במי ששומר על האינטרסים שלכם

חשוב להבין כי סוכן ביטוח עשוי להיות מחויב כלפי חברות ביטוח מסוימות, על כן, בראש ובראשונה יש לבחור סוכנות ביטוח עצמאית ובלתי תלויה שאינה קשורה לחברת ביטוח ספציפית המסוגלת לפרוס בפניכם את מכלול האפשרויות הרלוונטיות, ולעבוד מולכם בשקיפות מלאה. יתר על כן, סוכנות שכזו תפעל במידת הצורך למיצוי מרב זכויותיכם החוקיות בעת תביעות ביטוח, ותשמור על האינטרסים שלכם בהתנהלות מול נציגיהן.

פתרונות מקיפים לצרכי הביטוח

סוכן ביטוח המתמקד בתחומים ספציפיים בלבד, כגון ביטוחי בריאות או סיעוד, אינו מסוגל לתת מענה שלם לצרכים הביטוחיים של המשפחה או העסק. לעומת זאת, סוכנות ביטוח רצינית וגדולה כמו משגב תסייע לכם בתכנון ורכישת ביטוחים רבים נוספים, כדוגמת ביטוח רכב, דירה ומשכנתא, תאונות אישיות, נסיעות לחו"ל, וביטוחים לעסקים. יתר על כן, נציגיה יוכלו לספק פתרונות מקיפים גם להיבטים הקשורים בתוכניות הפנסיה ובנושאים פיננסיים אחרים, כך שניתן להתאים את התוכניות באופן שלם לצרכים הכלכליים, המשפחתיים והאישיים.

לא להתפשר על טיב השירות

חשוב לוודא כי סוכנות הביטוח מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומיומן, המתמחה באופן ספציפי בתחומי הביטוח, הפנסיה או הפיננסיים בהתאם לצרכיכם. כמו כן, רצוי שתזכו לניהול צמוד ואישי מטעם מנהל אחד המהווה כתובת נאמנה לכל פניותיכם, ושמתפקידו לפקח ולוודא את איכות השירות לו אתם זוכים.

שירותי ביטוח מסוכנות מובילה

אם הינכם מעוניינים בטיפול מסור, מקצועי ומקיף עבור המשפחה או העסק, פנו אלינו למשגב והצטרפו למעגל נרחב של לקוחות מרוצים. לפרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות, התקשרו כבר עכשיו לטלפון 03-9204462 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

משגב סוכנות ביטוח

רוצה להישאר מעודכן? לחץ כאן להרשמה לניוזלטר שלנו

יצירת קשר


כל הזכויות שמורות למשגב סוכנות לביטוח הסדרים פנסיונים וחסכון בע"מ

עוצב ע"י BY Group

הידעת ?

בכל תביעה מכל סוג שהיא קיימת חשיבות רבה לדיווח מיידי על התביעה וזאת גם אם אין עדיין בידי התובע את כל המידע ו/או החומר שנדרש לצורך הגשת תביעה. על כל אובדן של רכוש, תכשיטים או דברי ערך יש לפנות למשטרה (ולא רק במקרה גניבה) ולדווח בסמוך לגילוי האובדן