מרכז המידע שלנו

השירותים שלנו

פוסטים אחרונים

לקוחות משגב? גם השנה הרווחתם !

שנה חדשה היא תקופה של חשבון נפש אישי. זהו זמן מצוין גם לחשבון נפש כלכלי עבור התא המשפחתי והאדם הבודד – זמן לבחון האם ההחלטות שלקחנו בשנה שעברה נכונות לנו ומשרתות אותנו, והיכן כדאי לשפר. בפרוס השנה החדשה משגב ממשיכה לפעול להענקת מענה כולל לצרכיו הביטוחים והפיננסיים של הלקוח, כשמטרת העל היא לספק שירות מיטבי ומותאם אישית ללקוח הבודד – זה אשר זקוק למכלול ההגנות על עתידו הכלכלי, בריאותו, רכושו, וכמובן על בני משפחתו – את ההגנה המלאה.

כסוכנות ביטוח שחרטה על דגלה את עקרון האובייקטיביות, משגב רואה חשיבות-על בהמלצותיה. זאת כחלק מהמחוייבות שלנו קודם כל ללקוח ובנוסף, לקידום המחוייבות שלקחנו על עצמנו – שיפור התדמית של העוסקים בביטוח ובפיננסים, כך שייתפסו בציבור כהוגנים, מקצועיים ואמונים על טובת הלקוח.

מה התשואה על הכסף שלכם ב- 12 החודשים האחרונים?

בשנה האחרונה ההמלצות של סוכני משגב הניבו הרבה כסף ללקוחותינו. ההמלצה הראשונה של סוכני משגב לחסכון פנסיוני הינה בקרן הפנסיה וביטוח המנהלים של חברת הפניקס, ואנו רואים כי התוצאות לא איחרו להגיע. בשנים האחרונות הפניקס מובילה בתשואות, בדגש על השנה האחרונה, שנה שהייתה מאתגרת מאוד בשוק ההון. גם בזמנים של עליות וירידות חדות יחסית, הכסף שלכם נוהל באופן קפדני ואיכותי.

בתחום קרנות ההשתלמות המלצתנו הראשונה בשנים האחרונות הינה בית ההשקעות ילין לפידות. לקוחות שבחרו ליישם המלצה זו הגדילו את חסכונותיהם באופן משמעותי יותר מאלו שהשקיעו אצל המתחרים. ילין לפידות הינו בית ההשקעות המוביל בישראל, תוך יצירת תשואות עודפות בקרן ההשתלמות, ושמירה על רמת סיכון נמוכה.

למרות שהעמלה שמשגב מקבלת מילין לפידות בגין שיווק קרן ההשתלמות של ילין היא הנמוכה ביותר מבין העמלות המשולמות מכלל הגופים המציעים קרנות ההשתלמות, סוכנינו ממליצים עליה ללא סייג.

סוכני משגב ימשיכו להמליץ ללקוחותינו על הטוב ביותר בעבורם. 

Capture pension

 

Capture heshtalmut

נתונים: אתר גמל נט של משרד האוצר.

 

מה קרה לך?

מלאו פרטים או התקשרו 03-9204444

דילוג לתוכן